Bramy

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram ogrodzeniowych w dwóch wariantach – uchylnym oraz przesuwnym. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się największą starannością wykonania oraz ogromną trwałością. Bramy – bez względu na rodzaj – są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na zmienne czynniki atmosferyczne, a zwłaszcza na deszcz i śnieg. Zapewniają one skuteczną ochronę przed wtargnięciem osób trzecich na teren posesji lub firmy. Ponadto, nie można pominąć faktu, że wszystkie bramy z naszej oferty są estetyczne i stylowe, pasujące zarówno do paneli ogrodzeniowych, jak i do ogrodzeń wykonanych z siatki. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – coś zgodnego z preferencjami, potrzebami oraz możliwościami finansowymi, gdyż konkurencyjne ceny idą tu w parze z najwyższą jakością i bogactwem wyboru.

 Jeśli zastanawiacie się Państwo, jaki wariant bramy wybrać – przesuwny czy uchylny – spróbujemy podpowiedzieć, czym one się charakteryzują.

Bramy uchylne – potrzebują one więcej przestrzeni niż opcja przesuwna, szczególnie jeśli wybierzemy wersję dwuskrzydłową (w ofercie są także jednoskrzydłowe). Dlatego też to rozwiązanie świetnie sprawdza się tam, gdzie znajduje się długi podjazd. Dla niektórych osób otwieranie bramy uchylnej może być mało komfortowe ze względu na dość dużą wagę skrzydła. W przypadku wariantu uchylnego warto wziąć pod uwagę także wymiary skrzydeł – skrzydło nie może mieć więcej niż 3 m (w przypadku bramy z dwoma skrzydłami maksymalna szerokość bramy wynosi więc 6 m). Montując taką bramę, trzeba zwrócić uwagę na to, by wjazd na posesję nie był pod górkę, bo wtedy skrzydła nie będą się otwierać.

Bramy przesuwne – bramy przesuwne wymagają mniej przestrzeni do otwierania – choć trzeba wziąć pod uwagę, że nie może być żadnej przeszkody na trasie, po której skrzydło furtki się przesuwa. Trzeba tak zamontować furtkę, by była ona w odpowiedniej odległości od murów, narożników, a także roślin w ogrodzie. Brama przesuwna lepiej sprawdza się zimą, gdy na podwórku pojawią się zaspy śniegu.

 Każdy z wariantów bramy występuje w wersji otwieranej ręcznie i automatycznie.

Zadzwoń i zapytaj  o wysokiej jakości BRAMY OGRODZENIOWE.

Comments are closed