Otoczaki

Otoczaki urzekają ciepłymi kolorami, obłymi i miłymi dla oka naturalnymi kształtami. Otoczaki doskonale nadają się w otoczeniu domu, w ogrodach, oczkach wodnych. W ogrodzie otoczaki stanowić mogą budulec elementów małej architektury, jak oczka wodne, ścieżki ogrodowe, także jako konstrukcyjny jak i dekoracyjny element skalniaków, zieleńców, kwietników, stylizacji ogrodów japońskich itp .

Podobnie w przypadku budowy  ogrodzeń z kamienia  otoczaki będą stanowić wdzięczny i oryginalny budulec murów, stawianych techniką konwencjonalną bądź coraz bardziej popularne ogrodzenia stawiane nowoczesną techniką bezspoinową, opartą na konstrukcji siatkowej.

Oferujemy najwyższej jakości materiały do budowy ogrodów, oczek wodnych, murów, skalniaków, kaskad, ścieżek i podjazdów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Z naszą pomocą dobierzecie gotowe elementy kamienne do wykończenia tarasów i elewacji.

Posiadamy w ofercie szeroką paletę kolorystyczną różnego rodzaju drobnych otoczaków pakowanych w worki 20 kg które mają szerokie zastosowanie przy aranżacji przestrzeni w domu i ogrodzie. Rewelacyjnie sprawdzą się jako zamiennik kory ogrodowej a także na przydomowe rabatki, skalniaki, oczka wodne, ścieżki itp.

Comments are closed