Gabiony

Gabiony – mała architektura z charakterem

Ogrodzenia gabionowe łączą w sobie elegancję z surowym pięknem kamienia. W ostatnich latach zdobyły znaczną popularność w naszym kraju i na stale wpisały się w krajobraz polskich ogrodów. Gabiony oferowane przez naszą firmę są trwałe i efektowne.
Technika gabionów świetnie sprawdziła się przy umacnianiu skarp i brzegów rzek. Ich właściwości szybko zostały docenione także na przydomowych podwórkach, gdyż kosze gabionowe świetnie sprawdzają się przy aranżacji ogrodów wielopoziomowych czy zapobieganiu osuwania się ziemi. Walory techniczne łączą z wysoką estetyką, co jest dodatkowym atutem. Gabiony w ogrodach prezentują się bardzo estetycznie. Mogą stanowić niewysokie płotki, lub zastąpić bardziej imponujące ogrodzenie. Łączą się także z innymi elementami; np. drewnianymi płotkami, tworząc ciekawe aranżacje. Za pomocą murków gabionowych można stworzyć w ogrodzie unikatowy klimat.

Pracownicy naszej firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie państwa pytania i posłużą radą w sprawie wyboru odpowiedniego materiału. Robimy wszystko, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z towaru, który sprzedajemy.

Comments are closed